Lotto National Under 19 Tournament

Showing Season/Term: Napier 2019

You are looking Lotto National Under 19 Tournament / Term Napier 2019. If you want to register to this competition please click here to do it.

Weather Today
Weather today | Wellington

Group A Main
Team played won drawn lost gd points form
1 Waitakere Cit 0 0 0 0 0 0
2 Island Bay Ut 0 0 0 0 0 0
3 Manurewa 0 0 0 0 0 0
4 Waterside Kar 0 0 0 0 0 0
5 Fencibles 0 0 0 0 0 0
6 Ellerslie 0 0 0 0 0 0
Latest Results
Fencibles : Ellerslie
Waterside Karori : Island Bay Utd
Waitakere City : Manurewa
Next Round
Round 2 - Group A Main Island Bay Utd : Fencibles 2019-10-26 12:00:00 - Field: Pitch 1
Round 2 - Group A Main Manurewa : Ellerslie 2019-10-26 12:00:00 - Field: Pitch 2
Round 2 - Group A Main Waitakere City : Waterside Karori 2019-10-26 12:00:00 - Field: Pitch 3
View details

Group B Main
Team played won drawn lost gd points form
1 Forrest Hill 0 0 0 0 0 0
2 Lower Hutt Ci 0 0 0 0 0 0
3 Hamilton Wand 0 0 0 0 0 0
4 Havelock Nort 0 0 0 0 0 0
5 Western Sprin 0 0 0 0 0 0
6 Miramar Range 0 0 0 0 0 0
Latest Results
Forrest Hill Milford : Western Springs
Miramar Rangers : Lower Hutt City
Havelock North : Hamilton Wanderers
Next Round
Round 2 - Group B Main Lower Hutt City : Forrest Hill Milford 2019-10-26 12:00:00 - Field: Pitch 4
Round 2 - Group B Main Hamilton Wanderers : Western Springs 2019-10-26 13:00:00 - Field: Pitch 1
Round 2 - Group B Main Havelock North : Miramar Rangers 2019-10-26 13:00:00 - Field: Pitch 2
View details

Group C Main
Team played won drawn lost gd points form
1 Glenfield Rov 0 0 0 0 0 0
2 Bay Olympic 0 0 0 0 0 0
3 Petone 0 0 0 0 0 0
4 Tawa 0 0 0 0 0 0
5 East Coast Ba 0 0 0 0 0 0
6 Cashmere Tech 0 0 0 0 0 0
Latest Results
Petone : East Coast Bays
Cashmere Technical : Tawa
Bay Olympic : Glenfield Rovers
Next Round
Round 2 - Group C Main Tawa : Petone 2019-10-26 13:00:00 - Field: Pitch 3
Round 2 - Group C Main Glenfield Rovers : East Coast Bays 2019-10-26 13:00:00 - Field: Pitch 4
Round 2 - Group C Main Bay Olympic : Cashmere Technical 2019-10-26 14:00:00 - Field: Pitch 1
View details

Group D Main
Team played won drawn lost gd points form
1 Melville Utd 0 0 0 0 0 0
2 Three Kings 0 0 0 0 0 0
3 Tauranga City 0 0 0 0 0 0
4 Birkenhead 0 0 0 0 0 0
5 Wellington Ol 0 0 0 0 0 0
6 Upper Hutt Ci 0 0 0 0 0 0
Latest Results
Upper Hutt City : Wellington Olympic
Tauranga City : Melville Utd
Three Kings : Birkenhead
Next Round
Round 2 - Group D Main Melville Utd : Upper Hutt City 2019-10-26 14:00:00 - Field: Pitch 2
Round 2 - Group D Main Birkenhead : Wellington Olympic 2019-10-26 14:00:00 - Field: Pitch 3
Round 2 - Group D Main Three Kings : Tauranga City 2019-10-26 14:00:00 - Field: Pitch 4
View details

Group E Satellite
Team played won drawn lost gd points form
1 Taupo 0 0 0 0 0 0
2 Otumoetai Foo 0 0 0 0 0 0
3 North Shore 0 0 0 0 0 0
4 Wairarapa Utd 0 0 0 0 0 0
5 Napier Marist 0 0 0 0 0 0
Latest Results
North Shore : Napier Marist
Wairarapa Utd : Otumoetai Football Club
Taupo : Bye
Next Round
Round 2 - Group E Satellite Otumoetai Football Club : Taupo 2019-10-26 12:00:00 - Field: Pitch 6
Round 2 - Group E Satellite Wairarapa Utd : North Shore 2019-10-26 12:00:00 - Field: Pitch 7
Round 2 - Group E Satellite Napier Marist : Bye 2019-10-26 12:00:00 - Field: Pitch 8
View details

Group F Satellite
Team played won drawn lost gd points form
1 Gisborne This 0 0 0 0 0 0
2 Albany Utd 0 0 0 0 0 0
3 Hibiscus Coas 0 0 0 0 0 0
4 Wanganui Athl 0 0 0 0 0 0
5 Western Range 0 0 0 0 0 0
Latest Results
Western Rangers : Wanganui Athletic
Gisborne Thistle : Bye
Albany Utd : Hibiscus Coast
Next Round
Round 2 - Group F Satellite Gisborne Thistle : Western Rangers 2019-10-26 12:00:00 - Field: Pitch 9
Round 2 - Group F Satellite Hibiscus Coast : Wanganui Athletic 2019-10-26 13:00:00 - Field: Pitch 6
Round 2 - Group F Satellite Albany Utd : Bye 2019-10-26 13:00:00 - Field: Pitch 7
View details

Group G Satellite
Team played won drawn lost gd points form
1 Bucklands Bea 0 0 0 0 0 0
2 Seatoun 0 0 0 0 0 0
3 Taradale 0 0 0 0 0 0
4 Wainuiomata 0 0 0 0 0 0
5 Stop Out 0 0 0 0 0 0
6 Kapiti Coast 0 0 0 0 0 0
Latest Results
Seatoun : Wainuiomata
Stop Out : Bucklands Beach
Kapiti Coast United : Taradale
Next Round
Round 2 - Group G Satellite Bucklands Beach : Seatoun 2019-10-26 13:00:00 - Field: Pitch 8
Round 2 - Group G Satellite Taradale : Wainuiomata 2019-10-26 13:00:00 - Field: Pitch 9
Round 2 - Group G Satellite Kapiti Coast United : Stop Out 2019-10-26 14:00:00 - Field: Pitch 6
View details

Group H Satellite
Team played won drawn lost gd points form
1 LHC Developme 0 0 0 0 0 0
2 Napier City R 0 0 0 0 0 0
3 Levin 0 0 0 0 0 0
4 Franklin Utd 0 0 0 0 0 0
5 North Welling 0 0 0 0 0 0
Latest Results
LHC Development : Levin
North Wellington : Bye
Franklin Utd : Napier City Rovers
Next Round
Round 2 - Group H Satellite Bye : LHC Development 2019-10-26 14:00:00 - Field: Pitch 7
Round 2 - Group H Satellite Napier City Rovers : Levin 2019-10-26 14:00:00 - Field: Pitch 8
Round 2 - Group H Satellite Franklin Utd : North Wellington 2019-10-26 14:00:00 - Field: Pitch 9
View details

Women's Group 1
Team played won drawn lost gd points form
1 Hibiscus Coas 0 0 0 0 0 0
2 Palm Nth Mari 0 0 0 0 0 0
3 Porthill 0 0 0 0 0 0
4 Kapiti Coast 0 0 0 0 0 0
Latest Results
Palm Nth Marist : Porthill
Kapiti Coast United : Hibiscus Coast
Next Round
Round 2 - Women's Group 1 Hibiscus Coast : Palm Nth Marist 2019-10-26 13:00:00 - Field: Pitch 5
Round 2 - Women's Group 1 Kapiti Coast United : Porthill 2019-10-26 14:00:00 - Field: Pitch 5
View details

Women's Group 2
Team played won drawn lost gd points form
1 Hamilton Wand 0 0 0 0 0 0
2 Ellerslie 0 0 0 0 0 0
3 Bucklands Bea 0 0 0 0 0 0
4 Petone 0 0 0 0 0 0
Latest Results
Hamilton Wanderers : Bucklands Beach
Petone : Ellerslie
Next Round
Round 2 - Women's Group 2 Ellerslie : Hamilton Wanderers 2019-10-26 15:00:00 - Field: Pitch 5
Round 2 - Women's Group 2 Petone : Bucklands Beach 2019-10-26 16:00:00 - Field: Pitch 5
View details

Cup - Lotto National U19 Main Final (id:82)


  •  
  • qf1 - Pos: 1 Grade: Group A Main... Waiting
  •  
  • qf1 - Pos: 2 Grade: Group C Main... Waiting
  •  
  • qf2 - Pos: 1 Grade: Group B Main... Waiting
  •  
  • qf2 - Pos: 2 Grade: Group D Main... Waiting
  •  
  • qf3 - Pos: 1 Grade: Group C Main... Waiting
  •  
  • qf3 - Pos: 2 Grade: Group A Main... Waiting
  •  
  • qf4 - Pos: 1 Grade: Group D Main... Waiting
  •  
  • qf4 - Pos: 2 Grade: Group B Main... Waiting
  •  
  •  
  • sm1 - Winner of match: qf1 (Cup: 82) Waiting
  •  
  • sm1 - Winner of match: qf2 (Cup: 82) Waiting
  •  
  • sm2 - Winner of match: qf3 (Cup: 82) Waiting
  •  
  • sm2 - Winner of match: qf4 (Cup: 82) Waiting
  •  
  •  
  • fn - Winner of match: sm1 (Cup: 82) Waiting
  •  
  • fn - Winner of match: sm2 (Cup: 82) Waiting
  •  

Matches for Cup: Lotto National U19 Main Final
Stage Quarterfinal 1 - qf1 Waiting
- Pos: 1 Grade: Group A Main...
: Waiting
- Pos: 2 Grade: Group C Main...
2019-10-27 17:00:00 - Field: Pitch 1
Stage Quarterfinal 2 - qf2 Waiting
- Pos: 1 Grade: Group B Main...
: Waiting
- Pos: 2 Grade: Group D Main...
2019-10-27 17:00:00 - Field: Pitch 2
Stage Quarterfinal 3 - qf3 Waiting
- Pos: 1 Grade: Group C Main...
: Waiting
- Pos: 2 Grade: Group A Main...
2019-10-27 17:00:00 - Field: Pitch 3
Stage Quarterfinal 4 - qf4 Waiting
- Pos: 1 Grade: Group D Main...
: Waiting
- Pos: 2 Grade: Group B Main...
2019-10-27 17:00:00 - Field: Pitch 4
Stage Semifinal 1 - sm1 Waiting
- Winner of match: qf1 (Cup: 82)
: Waiting
- Winner of match: qf2 (Cup: 82)
2019-10-28 09:00:00 - Field: Pitch 3
Stage Semifinal 2 - sm2 Waiting
- Winner of match: qf3 (Cup: 82)
: Waiting
- Winner of match: qf4 (Cup: 82)
2019-10-28 09:00:00 - Field: Pitch 4
Stage Final Stage - fn Waiting
- Winner of match: sm1 (Cup: 82)
: Waiting
- Winner of match: sm2 (Cup: 82)
2019-10-28 12:30:00 - Field: Bluewater Stadium

Cup - Lotto National U19 Satellite Final (id:83)


  •  
  • qf1 - Pos: 1 Grade: Group E Satell... Waiting
  •  
  • qf1 - Pos: 2 Grade: Group G Satell... Waiting
  •  
  • qf2 - Pos: 1 Grade: Group F Satell... Waiting
  •  
  • qf2 - Pos: 2 Grade: Group H Satell... Waiting
  •  
  • qf3 - Pos: 1 Grade: Group G Satell... Waiting
  •  
  • qf3 - Pos: 2 Grade: Group E Satell... Waiting
  •  
  • qf4 - Pos: 1 Grade: Group H Satell... Waiting
  •  
  • qf4 - Pos: 2 Grade: Group F Satell... Waiting
  •  
  •  
  • sm1 - Winner of match: qf1 (Cup: 83) Waiting
  •  
  • sm1 - Winner of match: qf2 (Cup: 83) Waiting
  •  
  • sm2 - Winner of match: qf3 (Cup: 83) Waiting
  •  
  • sm2 - Winner of match: qf4 (Cup: 83) Waiting
  •  
  •  
  • fn - Winner of match: sm1 (Cup: 83) Waiting
  •  
  • fn - Winner of match: sm2 (Cup: 83) Waiting
  •  

Matches for Cup: Lotto National U19 Satellite Final
Stage Quarterfinal 1 - qf1 Waiting
- Pos: 1 Grade: Group E Satell...
: Waiting
- Pos: 2 Grade: Group G Satell...
2019-10-27 17:00:00 - Field: Pitch 6
Stage Quarterfinal 2 - qf2 Waiting
- Pos: 1 Grade: Group F Satell...
: Waiting
- Pos: 2 Grade: Group H Satell...
2019-10-27 17:00:00 - Field: Pitch 7
Stage Quarterfinal 3 - qf3 Waiting
- Pos: 1 Grade: Group G Satell...
: Waiting
- Pos: 2 Grade: Group E Satell...
2019-10-27 17:00:00 - Field: Pitch 8
Stage Quarterfinal 4 - qf4 Waiting
- Pos: 1 Grade: Group H Satell...
: Waiting
- Pos: 2 Grade: Group F Satell...
2019-10-27 17:00:00 - Field: Pitch 9
Stage Semifinal 1 - sm1 Waiting
- Winner of match: qf1 (Cup: 83)
: Waiting
- Winner of match: qf2 (Cup: 83)
2019-10-28 08:00:00 - Field: Pitch 6
Stage Semifinal 2 - sm2 Waiting
- Winner of match: qf3 (Cup: 83)
: Waiting
- Winner of match: qf4 (Cup: 83)
2019-10-28 08:00:00 - Field: Pitch 7
Stage Final Stage - fn Waiting
- Winner of match: sm1 (Cup: 83)
: Waiting
- Winner of match: sm2 (Cup: 83)
2019-10-28 11:00:00 - Field: Bluewater Stadium

Cup - Lotto National U19 Women's Cup Final


  •  
  • sm1 - Pos: 1 Grade: Women's Group ... Waiting
  •  
  • sm1 - Pos: 2 Grade: Women's Group ... Waiting
  •  
  • sm2 - Pos: 1 Grade: Women's Group ... Waiting
  •  
  • sm2 - Pos: 2 Grade: Women's Group ... Waiting
  •  
  •  
  • fn - Winner of match: sm1 (Cup: 84) Waiting
  •  
  • fn - Winner of match: sm2 (Cup: 84) Waiting
  •  

Matches for Cup: Lotto National U19 Women's Cup Final
Stage Semifinal 1 - sm1 Waiting
- Pos: 1 Grade: Women's Group ...
: Waiting
- Pos: 2 Grade: Women's Group ...
2019-10-27 15:00:00 - Field: Pitch 5
Stage Semifinal 2 - sm2 Waiting
- Pos: 1 Grade: Women's Group ...
: Waiting
- Pos: 2 Grade: Women's Group ...
2019-10-27 15:00:00 - Field: Pitch 4
Stage Final Stage - fn Waiting
- Winner of match: sm1 (Cup: 84)
: Waiting
- Winner of match: sm2 (Cup: 84)
2019-10-28 09:00:00 - Field: Bluewater Stadium

Cup - Lotto National U19 Women's Plate Final


  •  
  • sm1 - Pos: 3 Grade: Women's Group ... Waiting
  •  
  • sm1 - Pos: 4 Grade: Women's Group ... Waiting
  •  
  • sm2 - Pos: 3 Grade: Women's Group ... Waiting
  •  
  • sm2 - Pos: 4 Grade: Women's Group ... Waiting
  •  
  •  
  • fn - Winner of match: sm1 (Cup: 85) Waiting
  •  
  • fn - Winner of match: sm2 (Cup: 85) Waiting
  •  

Matches for Cup: Lotto National U19 Women's Plate Final
Stage Semifinal 1 - sm1 Waiting
- Pos: 3 Grade: Women's Group ...
: Waiting
- Pos: 4 Grade: Women's Group ...
2019-10-27 15:00:00 - Field: Pitch 3
Stage Semifinal 2 - sm2 Waiting
- Pos: 3 Grade: Women's Group ...
: Waiting
- Pos: 4 Grade: Women's Group ...
2019-10-27 15:00:00 - Field: Pitch 2
Stage Final Stage - fn Waiting
- Winner of match: sm1 (Cup: 85)
: Waiting
- Winner of match: sm2 (Cup: 85)
2019-10-28 08:00:00 - Field: Pitch 5